Alastyr Nasıl Bir Hosting Firması? Müşteri Olarak Yorumlarım

tarafından
25
Alastyr Nasıl Bir Hosting Firması? Müşteri Olarak Yorumlarım

alastyr logoAlastyr nasıl bir hosting firması herkesin aklına takılmıştır. Sonuçta bazı web hosting firmaları gibi çok geniş çaplı bir reklam atağında bulunmadıklarından dolayı birçoğumuz kaliteli olanları dahi bilmiyoruz. Çok fazla bilmediğimiz için de tercih etmiyor ve onlara güçlü sermayeli fakat kaliteli olmayan firmalar yanında rekabet şansı vermemiş oluyoruz. Alastyr nasıl, Alastyr nasıl bilirsiniz sorularının cevabı için yazıyı dikkatlice okuyunuz.

Alastyr Hosting İle Nasıl Tanıştık?

Birkaç hosting denemesinden sonra stabil çalışan bir hosting ihtiyacı duyuyordum. İşim gereği internet siteleri ile fazlası ile içli dışlıyım ve tek bir web sitemin de olmayacağını öngörerek bayi hosting paketi almaya karar verdim. Önceki deneyimlerime göre önceden çalıştıklarımı eledim ve yeni baştan liste yaptım. Kimisi bildirimlere geri dönmüyormuş kimisinde uptime oranı vaad ettiğinin altında kalıyormuş derken Alastyr konusunda kimsenin şikayetinin olmadığını farkettim. Öyle olunca Alastyr nasıl, Alastyr şikayet vb. anahtar kelimeler ile arattım. Elbette birçok forumda yazılar yorumlar çıktı ama şu an yazdığım gibi bir yazı çıkmadı. 🙂 Sonra paket almaya karar verdim ama ya kaliteli değilse? diye de düşünmeden edemedim. Allah’tan aylık ödeme seçeneği vardı da paketi hemen kiraladım, heralde aylık bir kiralama seçeneği olmasa yıllık satın almaya yanaşmazdım.

Alastyr Nasıl Diyenlere Cevabım

Aşağıda Alastyr Hosting’e göndermiş olduğum bazı ticketlerimi görebilirsiniz. Kimisi zaman bilgi almak, kimi zaman gözüme hoş gelmeyen bir şeyi şikayet etmek, kimi zaman ise yapamadığım bir şeyden dolayı destek talebi gönderdim.

  • Her zaman çok hızlı , bayram zamanları da ortalama birkaç saat içerisinde dönüş aldım. Öncelikle karşınızda ulaşabileceğiniz birisinin olması güzel bir durum.
  • İlk satın aldığım zamandan bugüne kadar sadece 2 kez server yeniden başlatıldı. Kısa süreli bir ulaşılamama durumunu saymazsak hiçbir sorun yaşatmadı
  • Hosting ile ilgili sorularda çözüm konusunda başarılılar.
  • Fiyat konusunda Türkiye’deki denk firmalar ile karşılaştırıldığında ciddi bir fiyat avantajına sahipler. Aynı zamanda aylık da ödeyebiliyorsunuz.
  • Ayrıca sunucular Türkiye lokasyonlu.

alastyr nasıl yorumlar

Sonuç Olarak

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Google Adwords konusunda danışmanlık verdiğim için web sayfamın sürekli yayında kalması ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması çok önemli. İşte bu şekilde sorunlar yaşanmadığı için Alastyr kullanıyorum. Öyle gözüküyor ki kullanmaya da devam edeceğim.

Genel olarak yorumlarım bu şekilde. Sormak istedikleriniz için iletişim sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.

Eğer üye olmak ve hosting paketlerini incelemek isterseniz adresi: Alastyr.com

Bu arada Alastyr 31 Marta kadar olan yıllık alımlarda %20 indirim yapıyor. İndirim Kodu: M4FW5BFTN0