Dome Istanbul: Google Dijital Dönüşüm Merkezi

tarafından
25
Dome Istanbul: Google Dijital Dönüşüm Merkezi

Dome Istanbul Hakkında

Dome Istanbul, Google tarafından faaliyete geçirilen bir dijital dönüşüm merkezidir. Google‘ın amacı dijitalleşen Türkiye’de daha fazla insana dokunmak ve onlar için ilham veren bir marka olmaktır. İşte bu amaçla Dome İstanbul açılmıştır. Dome Istanbul’da girişimcileri, dijital pazarlama/reklam uzmanlarını ve teknoloji severleri görebilirsiniz. Ayrıca dijital ajanslar için etkinlik alanları da sağlıyor olması ekosistemi büyütmek adına güzel bir destek bence.dome istanbul google iç mekan

Dome, ismi nereden gelmiş diye merak edebilirsiniz. Dome, kubbe anlamına geliyor ki İstanbul gibi camileriyle ünlü bir şehirde kubbe ismi oldukça uyumlu olmuş denilebilir. İçerisinde İstanbul ile özdeşleşen isimlerde toplantı salonları (İstiklal vb.) da yer almakta. Eğer ki sertifikalı bir Google reklam ajansı iseniz salonları ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Google Adwords seminerlerinin de artık Tekfen Tower yerine Google Dome İstanbul’da yapıldığını belirtmekte fayda var.

Dome Istanbul Seminer Salonu

Seminer salonu, Tekfen Tower’da iken yaklaşık 300 kişilik büyük bir salon vardı. Şu an ki salon ise 100 kişilik. Bundan dolayı Google Adwords seminerleri için başvuru yapan birçok kişi açıkta kalabiliyor. Eğer ki seminere gelmek istiyorsanız bir an önce kaydınızı yaptırmalısınız. Bunun yanında salonu küçültmüş olmaları Google’ın yeterince adwords uzmanı yetiştirdiği anlamına mı geliyor sorgulamak lazım.

Dome Istanbul Nerede?

google dome istanbul salon29 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen Görsel Arama Ağı seminerine gittiğimde farkettim ki birçok kişi Google Dome’u şans eseri bulmuş. Dome Istanbul nerede diye araştırdığınızda bir başka Dome Partners adında farklı bir kuruluş çıkıyor. Durum böyle olunca haritadan yol tarifi alan birçok kişi Sütlüce’ye gidiyor ya da gitmeyi düşünüyor. Hatta oraya gidip seminere geç kalanlar bile oluyor. Bundan dolayı sadece aşağıda vermiş olduğum adresi doğru kabul edebilirsiniz.

Google Dome Adresi: Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan Sanayi metro durağına gitmeli ve metro çıkışında Köfteci Ramiz’i ya da Ergün Sokak aramalısınız. Köfteci Ramiz’i gördüğünüzde hemen solundan sokağa giriniz. O sokak Ergün Sokak oluyor. Ergün Sokağa girmiş olduğunuzda dümdüz ilerlerseniz karşınıza 3-4 katlı kırmızı bir bina çıkacak. O bina Google Dome binası. Ergün Sokak ile Dalgıç Sokak kesişim noktasında yer alıyor diyebiliriz.

Ayrıca resmi web sayfasına Google Dome‘den ulaşabilirsiniz.

Dijital pazarlama ya da Google Adwords ile ilgili yazılarımı okumak için ilgili kategoriye tıklayabilirsiniz. Ayrıca dijital pazarlama eğitimleri, Google Adwords eğitimi veya SEO eğitimi gibi konular hakkında bilgi almak için iletişim sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.