Referanslar

Değerli görüşlerini benimle paylaşan referanslarıma teşekkür ediyorum. Orjinal kopyalarını talep etmeniz durumunda teklifiniz ile birlikte iletilebilir.

referans detay danışmanlıkOytun AKKURT, Firma Sahibi – Detay Danışmanlık
Eski bir web sayfamız ile birlikte günden güne azalan ziyaretçilerimiz ve müşteri talebimiz vardı. İbrahim Bey’i önceden gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler ve danışmanlık sektörünü yakından tanımasından dolayı tercih ettik. Kendisi bize bir faaliyet planı sundu ve bu faaliyetler üzerinden adım adım ilerleyerek ve bilgilendirerek projeyi tamamladık. Web sayfasına yapmış olduğumuz yatırım ile hem kurumsal yüzümüz fazlasıyla değişti, hem de internet üzerinden gelen taleplerde artışlar yaşadık. Google’da birçok anahtar kelimede yükseldiğimiz için ciddi ziyaretçi artışları da sağladık. Günün gereklerine uygun dijital pazarlama yaklaşımını kazandırması, web sayfamıza kurumsal kimlik kazandırması ve arama motorlarında üst sıralara taşımasından dolayı İbrahim AKŞEN’den son derece memnun kaldık. Ayrıca anlaşmış olduğumuz proje kapsamından bize kat ve kat fazlasını sunduğu için de ayrıca teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki zamanlarda gerek kendi firmamda gerek ise müşterilerimde doğacak olan dijital pazarlama danışmanlığı ihtiyaçlarında İbrahim AKŞEN’i kesinlikle tavsiye ederim.

referans-ayansan-danBurak AYAN, Firma Sahibi – AYANSAN
İbrahim Bey ile bir organizasyon sırasında tanıştık. Sohbet sırasında vermiş olduğu hizmetlerini anlatırken beraber çalışmak konusunda motive oldum. Kendisine durumu ve beklentileri izah ettikten sonra tarafımıza bir faaliyet planı iletti. Daha öncesinde çalışmış olduğum danışmanlarla istediğimiz sonuçlara ulaşamamıştık. Bundan dolayı faaliyet planının sadece 1.aşamayı gerçekleştirmek istediğimizi; başarılı olunursa 2.aşamaya geçmek istediğimizi söyledik ve kendisi de kabul etti. İlk aşamayı tamamladıktan sonra Google Analytics verilerini inceledik. Sonuçlar müthişti. Sitemizi ziyaret eden kişi sayısı tam %430 artmıştı. Bu başarıyı gördükten sonra 2. Aşamaya geçme kararı aldık. İlk görüşmemizde Google Adwords maliyetlerimizi de düşürebileceğini söylemişti. O sıralar Adwords reklamlarını yönetmek için farklı bir reklam ajansı ile çalışıyorduk. Kendisi Google Adwords için gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra 2,5 TL olan tıklama başı maliyet 0,32 TL’ye düştü. Tabi gerçekleri görünce eski reklam ajansını da bıraktık. Google’da üst sıralara taşıması, ziyaretçi sayımızı arttırması, reklam harcamalarımızı %80’den fazla düşürmesinden dolayı İbrahim AKŞEN’e çok teşekkür ediyorum. Kısa bir süre önce eticarete başlayacak bir yakınıma da tavsiye ettim ve diğer iş çevresindeki tanıdıklarıma da tavsiye etmeye devam edeceğim.

Mete YILDIRIM, Firma Sahibi – Nilüfer İnşaat
referans-nilufer-insGirişimciliğin en büyük zorluğu potansiyel müşterilere ulaşmaktır. Şirketimi yeni kurmuştum; bir web sayfasına ve bulunduğum ilde tanınmaya ihtiyacım vardı. Arkadaşımın İbrahim AKŞEN’i tavsiye etmesi ile birlikte kendisiyle görüştük ve çalışma kararı aldık. Planlandığı gibi kısa süre içerisinde web sayfasını teslim etti ve SEO için gerekli çalışmaları gerçekleştirdi. Yapmış olduğu çalışmalar neticesinde 1-2 hafta içerisinde web sitem istediğim gibi Google’da üst sıralara çıktı ve potansiyel müşterilerimden telefonlar almaya başladım. Potansiyel müşterilerimin bana ulaşması ile birlikte girişimimi hızlandırma şansı elde ettim. Çevremde ihtiyaç duyan her kişi ve firmaya önerebileceğim İbrahim AKŞEN’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.